Start Krasnoludkowe wieści
OGNISKO INTEGRACYJNE

W ramach integracji całej społeczności przedszkolnej, wychowawczynie przy wsparciu rodziców i nadleśnictwa zorganizowały Święto Pieczonego Ziemniaka. W piękne, słoneczne przedpołudnie wszyscy udaliśmy się do śmiecińskiego lasu, gdzie czekał już na nas tajemniczy PAN ZIEMNIAK. Przygotował on i poprowadził dla naszych przedszkolaków i ich rodziców wiele konkurencji oraz zabaw sprawnościowych. Paliło się także ognisko, w którym piekliśmy kiełbaski i ziemniaczki. Śmiechu było co niemiara a kiełbaski i kartofelki z ogniska smakowały jak nigdy dotąd. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Więcej…
 
SPRZĄTANIE ŚWIATA

14 września przedszkolaki z Akademii Krasnoludków włączyły się do ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Starsze dzieci z grupy Krasnala Mędrka i Krasnala Hałabały zaopatrzone w gumowe rękawice i worki na śmieci wyruszyły do pobliskiego lasu, aby swoją postawą zaprotestować przeciwko zaśmiecaniu świata. Bierzmy wszyscy przykład z naszych małych i bardzo pracowitych ekologów.

Więcej…
 
WSPOMNIENIA Z WAKACJI

Ciepłe lato już minęło. Jednak przedszkolakom zostaną w pamięci wspomnienia z wakacji, które wesoło spędzały w naszej Akademii. Dzieciaki wspólnie kuchcikowały, wykonywały prace plastyczne, prowadziły eksperymenty i doświadczenia, cieszyły się zabawami na świeżym powietrzu. Był to czas relaksu i zabawy spędzonej w towarzystwie ulubionych kolegów i koleżanek. Powspominajmy razem.......

Więcej…
 
SIECIAKI.PL NA WAKACJACH

Sieciaki to projekt edukacyjny poświęcony tematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.                   Pani Edyta Kołodziej z fundacji Orange, poprzez zabawy i ciekawą pogadankę uświadamiała przedszkolaków jak reagować na niebezpieczeństwa związane z internetem oraz w jaki sposób ich unikać. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali kolorowanki związane z internetem oraz dyplomy.                                             SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI EDYCIE W IMIENIU NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 8 z 8
Copyright © 2018 Akademia Krasnoludków. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.